Sitemizde 32 kategoride 10 film hakkında ayrıntılı bilgiler ve 3 yorum bulunmaktadır.

Paterson – 2016

2.148 kez izlendi.

IMDB: 7.7

19 Şubat 2017 tarihinde eklendi.

Paterson – 2016 Filmi Eleştirisi

Paterson – 2016

Senarist ve yönetmenliğini ödüllü yönetmen Jim Jarmusch’un üstlendiği 2016 yapımı Paterson filmi başrollerinde Adam Driver, Golshifteh Farahani ve Nellie isimli bir köpek yer alıyor. Romantik, komedi, drama türündeki film 24 Şubat’ta ülkemizde gösterime giriyor. Nellie’nin performansı ile Cannes Film Festivalinde ödüle layık görülen Paterson filmi, sinemaseverlerin oylarıyla 7.7 IMDB puanı ile de dikkat çekiyor.

Kahramanımız Paterson, New Jersey’in Paterson şehrinde bir otobüs şoförüdür. Oldukça monoton bir hayatı olan Paterson, her gün aynı hatta çalıştıktan sonra not defterine şiir yazar, barda tek bir bira içer ve eşi Laura’nın yanına eve döner. Bu ne çelişkidir ki Laura’nın hayatı sürekli bir değişim içindedir. Her gün farklı bir rüyanın hayata gelmesi gibidir.

Romantik komedi severlerin ilgiyle izleyeceği bir yapım olarak karşımıza çıkan Paterson filmi zekice düşünülmüş ayrıntılarla bir drama filmi için oldukça sürükleyici olabilir. ABD, Fransa, Almanya ortak yapımı film, replikler nedeniyle yetişkinlere uygun olarak değerlendirilmiş. 2 saate yakın süresiyle keyifli bir akşam geçirmek isteyen yakın çiftler için kesinlikle önerdiğimiz Paterson filmi fragmanı ve filmden sahneleri Sinematrik Galeri’de inceleyebilirsiniz.

Paterson – 2016 Filminden Kareler

Paterson – 2016 Filmine Ait Konu Başlıkları

Beğenebileceğiniz Diğer Filmler

Paterson – 2016 Filmi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz